STÁLÁ BRIGÁDA - ÚKLIDY NA cca 6-8h/den Po-Pá - Litvínov

FirmaISS Facility Services s.r.o.
AdresaZáluží 1 Litvínov
Mzda5 000 Kč za měsíc

Přijmeme úklidové pracovníky na pravidelné ranní úklidy výrobního podniku. Po zaškolení možnost přejít na HPP.

Náplň práce:
- Úklid výrobních a nevýrobních prostor
- Úklid kanceláří, chodeb, schodiště
- Úklid zázemí zaměstnanců, toalet a jiné…
- Pravidelná dezinfekce a jiné pracovní úkony spojené s povahou pracovní pozice

Pracovní doba:
Po – Pá od (6:00 – 12:00)
Časová náročnost: 6h/den možnost i na 8h/den, vše dle domluvy

Pracovní pozice je vhodná pro aktivní důchodce nebo OZP!

Požadujeme:

- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost
- Pravidelnou docházku
- Pečlivost, samostatnost, zručnost
- Čistý rejstřík trestů
- Věk 18 let

Nabízíme:

- Nástup možný IHNED
- Práci na DPP/DPČ
- Kvalitní zaškolení a zajištění všech pracovních pomůcek
- Odměnu vyplácíme pravidelně a včas. Nejpozději do 15. dne následujícího měsíce

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Záluží 1, Litvínov
Mzda, plat (hrubý):5 000 Kč za měsíc
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Důchodce, OZP - zdravotně postižené, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Profese:Uklízečka
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:ISS Facility Services s.r.o., IČ: 60470291
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Hošková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma B+N Czech Republic Facility Services u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 5 000 Kč za měsíc ; Adresa práce: Záluží 1, Litvínov ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.