Volný víkend a v týdnu 3x do práce?Tak pojď k nám do Mekáče! 116-135Kč/h

FirmaMcDonald's ČR, spol. s r.o.
AdresaLedeč nad Sázavou Loket
Mzda 116 Kč za hodinu
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Kdo jsme?
Náš Mekáč najdeš v Lokti u Čechtic přímo u sjezdu z dálnice D1 na exitu 66. Je to tu samej hladovej motorkář a řidič a právě s nimi potřebujeme pomoct. Potřebujeme je rychle nakrmit ať můžou pokračovat v jízdě. Hledáme brigádníky co mají rádi o víkendu volno a nevadí jim skočit si 3x v týdnu něco přivydělat do práce. Jestli k nám budeš chodit po škole, nebo po tom co dáš děti k babičce, nebo až se ti manžel vrátí z práce je jen na tobě. Ideální čas kdy by se nám tu hodily další ruce navíc je 15-22, ale můžeme se o tom ještě pobavit. A jestli přemýšlíš jak se k nám dostaneš, tak už nepřemýšlej pokud to tobě i nám bude dávat smysl, přijedeme si pro tebe a po práci tě zase vrátíme domů.
Jak to chodí u Meka?
Naučíme tě připravovat hambáče a obsluhovat všechny stroje v kuchyni. Ukážeme ti jak pracovat v týmu a až se na to budeš cítit, vrhneme se na pokladnu a obsluhu zákazníků. A protože nemáme uklízečky, ale máme rádi čisto a uklizeno, proběhne i malá seznamovačka s mopem, hadrem a koštětem.

Požadujeme:

A co že to od tebe potřebujeme?
Spolehlivost - Proč? Protože chod Mekáče závisí na lidech a spolehlivost je klíč k úspěchu nás všech.
Otevřenost - něco ti vadí? nebo se nelíbí? Musíme to vědět! Jen tak můžeme najít společné řešení. Praxi nepotřebuješ, všechno tě naučíme a když budeš chtít, budeš mít i celkem slušnou možnost kariérního růstu...Jo i na brigádě:)

Nabízíme:

Co od nás můžeš čekat?
Nástupní mzdu až 135Kč na hodinu při odpracování 70h
Odvoz z práce a do práce
50% sleva na sváču a Benefit kartu na které krom slevy do Mekáče najdeš i nejrůznější slevy u našich partnerů. Smlouvy máme na dobu NEurčitou a dál můžu nabídnout super kolegy, kteří ti v začátcích u nás hodně pomohou
Zaujal tě inzerát?
Tak piš a klikej, nebo rovnou zavolej
Klidně se přijď jen podívat. Najdeš nás na D1 Exit 66 Loket u Čechtic.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Ledeč nad Sázavou, Loket
Mzda, plat (hrubý): 116 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, Pro osoby od 15 let
Profese:Dělník
Obor:Potravinářství a chemie

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:McDonald's ČR, spol. s r.o., IČ: 27402355
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jana Dolejší
Odpovědět na inzerát a poslat životopis

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Reklamní společnost McDonald´s u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 116 Kč za hodinu ; Adresa práce: Ledeč nad Sázavou, Loket ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.