Finanční a úvěrový specialista - Praha 4

FirmaPráce-job.cz
AdresaPraha 4 Praha 4
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 35 000 Kč za měsíc

Pro naše klienty hledáme nové poradce do týmu. Chceš budovat úspěšnou kariéru? Rád by jsi klientům pomáhal zorientovat se ve světě investičních nástrojů či při splnění jejich snů ? Tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

- Aktivní obchodní (akviziční) činnost
- Analýza finančních potřeb a záměrů klienta
- Péče o stávající i nově získanou klientelu
- Budování dlouhodobých vztahů s klienty
- Kvalitní a profesionální poradenský servis
- Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
- Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
- Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti
- Účast na poradách.

Požadujeme:

- Komunikační a organizační dovednosti
- Příjemné vystupování a pro klientský přístup
- Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu
- Trestní bezúhonnost a bezdlužnost
- Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou
- Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou
- Znalost MS Office
- Schopnost pracovat v týmu
- Řidičský průkaz skupiny B
- Výborná komunikace v češtině

Nabízíme:

- Intenzivní podporu při startu
- Klientelu
- Kvalitní a bezplatný systém zaškolení
- Komplexní produktové portfolio
- Možnost reálně ovlivnit svůj příjem
- Reprezentativní kancelář
- Benefity
- Výborné finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha 4, Praha 4
Mzda, plat (hrubý): 35 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Finanční ředitel
Obor:Bankovnictví, finance a ekonomika

Zaměstnavatel:Práce-job.cz, IČ: 03945227
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Nikola Janáková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma NARA agent u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Praha 4, Praha 4 ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.