Opravář, operátor (m/ž) s ubytováním zdarma mzda až 35 000 Kč!

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaPardubice Pardubice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 25 100 Kč za měsíc

Jste manuálně zruční, nemáte rádi jednotvárnou práci a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?
● Kontrola vadných jednotek včetně zpracování příslušné dokumentace
● Řešení problémů přímo na výrobní lince či na repair stanovišti.
● Oprava jednotek vyřazených z výrobní linky dle priorit oprav
● Záznamy chyb operátorů a jejich eskalace
● Záznamy oprav do el.systému, pravidelné zasílání reportů

Požadujeme:

● Manuální zručnost
● Spolehlivost
● Samostatnost
● Znalost práce s PC
● Ochota pracovat na 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden)
● Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

● Stabilní práci na HPP
● UBYTOVÁNÍ ZDARMA
● Mzda až 35 100 Kč
● Svozové autobusy ZDARMA
● Možnost týdenních záloh
● Možnost profesního růstu
● Bonusy a příplatky
● Možnost přesčasů
● Dotované stravování
● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pardubice, Pardubice
Mzda, plat (hrubý): 25 100 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:23. 06. 2022
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jana Sochová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Manuvia u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 100 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Pardubice, Pardubice ; Nástup: dle domluvy ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.