Nová místa ve výrobě v BRNĚ u letiště bez nočních až 28.000 Kč+ubytování ZDARMA

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaTuřany Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 22 000 Kč za měsíc

Jedinečná příležitost práce ve výrobě chladících a výdejních zařízení. Nové moderní prostory a stroje čekají pouze na vás. Pracoviště se nachází u Brněnského letiště s výbornou dostupností.

Náplň práce:

- kompletace chladících zařízení, různé pracovní pozice, postupné zaškolení na různých stanovištích
- jedná se o různorodou a zajímavou práci
- práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní + odpolední směny, bez nočních směn)

Požadujeme:

- chuť pracovat - ostatní vás naučíme
- zručnost

Nabízíme:

- stabilní práce na hlavní pracovní poměr
- ranní a odpolední směny (žádné noční)
- základní mzda 22 000 Kč + příplatky a bonusy, můžete se dostat na 28 000 Kč
- 25 dní dovolené
- ubytování ZDARMA i pro páry
- moderní zázemí (nově vybudovaná hala, vše nové a čisté)
- výborná dostupnost (dostatek míst k parkování, zastávka MHD)
- možnost přivýdělku formou přesčasů
- dotované závodní stravování
- občerstvení na pracovišti
- možnost čerpat zálohy
- nástup ihned

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Tuřany, Brno
Mzda, plat (hrubý): 22 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Veronika Zahradníková