Recepce - 6h denně - Praha 4 - 170Kč/h

FirmaAgentura STUDENT s.r.o.
AdresaPraha Praha 4
Mzda170 Kč za hodinu

Pro našeho významného klienta, nadnárodní finanční instituci, hledáme vhodnou kandidátku na pozici recepční.

jedná se o brigádu na 2-3 měsíce, pravidelně Po-Pá nebo 3x8h týdně.

Náplň práce:

- vítání příchozích návštěv

- poskytování informací klientům a návštěvníkům

- asistentské práce personální ředitelce

- odbavení příchozích hovorů, přepojování

- vyřizování pošty (pošta, e-maily)

- další běžná administrativa

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- příjemné profesionální vystupování

- komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou!

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- možnost pracovat Po-Pá, 6h denně nebo 3xtýdně na 8h podmínkou

Nabízíme:

- mzda 170Kč/h

- dobrá dopravní dostupnost - Praha 4 - přímo u metra

- příjemné pracovní prostředí

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha 4
Mzda, plat (hrubý):170 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Recepční
Obor:Cestovní ruch

Zaměstnavatel:Agentura STUDENT s.r.o., IČ: 25114841
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Agentura STUDENT