PRÁCE OBSLUHY STROJŮ VE VÝROBĚ – SUPER MZDA 24 000,- - 28 000,- Kč (TÁBOR)

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaTábor Tábor
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 24 000 Kč za měsíc

Pro výrobní společnost se sídlem v Táboře přijmeme okamžitě pracovníky/pracovnice na OBSLUHU STROJŮ.

NÁSTUP IHNED!

Náplň práce
- obsluha obráběcího stroje/frézky/soustruh
- měření a kontrola vyrobených dílů

Požadujeme:

- manuální zručnost, spolehlivost
- chuť a ochota pracovat ve vícesměnném provozu (ranní/odpolední/noční – 7,5 hod.)
- zkušenosti s obsluhou strojů a ze strojírenství výhodou

Nabízíme:

- základní mzda celkem 20 000 - 24 000,- Kč /měsíčně (dle zkušeností)
- prémiová složka – 0 – 2000,- Kč (docházka)
- příplatky za odpolední a noční směnu, práce v sobotu (nyní nepracujeme)
- roční bonus
- 25 dní dovolené
- závodní stravování

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Tábor, Tábor
Mzda, plat (hrubý): 24 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kamila Burdová