Vedoucí výrobní linky

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaPardubice Pardubice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 29 300 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Co vás čeká?

- řízení a koordinace práce operátorů a jumperů výrobní linky, zajišťování jejího
plynulého chodu
- vedení požadované dokumentace výrobního procesu dle stanovených předpisů a
norem jakosti
- provádění požadovaných záznamů a sběr dat o výrobě a kvalitě výroby
- navrhování a odpovědnost za realizaci nápravných opatření, kontinuální
zlepšování
- provádění kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Požadujeme:

Co budete potřebovat?

- praxi ve výrobní společnosti min. 2 roky
- vzdělání SŠ/ÚSO technického směru (výhodou)
- orientace při práci na PC
- základní znalost anglického jazyka (výhodou)
- zkušenosti s řízením lidí
- ochotu pracovat ve směnném provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý
týden)
- pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

Co vám můžeme nabídnout?

- práci v čistém a klimatizovaném provozu, s moderními technologiemi
- příležitost ke kariérnímu růstu
- přesčasy jsou proplácené nebo jsou kompenzovány formou náhradního volna
- pravidelné výplatní termíny nejpozději 10. den v měsíci
- většina jídel k obědu nebo večeři stojí 16 Kč
- za noční směnu dostanete stravenku v hodnotě 80 Kč
- dovolená 5 týdnů
- mobilní tarif s datovým balíčkem na internet nejen pro vás, ale i vaši rodinu

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pardubice, Pardubice
Mzda, plat (hrubý): 29 300 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Hana Fischerova