Dělník v elektrotechnice bez nutnosti vyučení v oboru elektrikář - BRNO

FirmaADECCO spol. s r.o.
Adresa. Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 20 000 Kč za měsíc

Jste z Brna a hledáte nenáročnou práci ve výrobě? Pojďte pracovat jako dělník v elektrotechnice. Nezáleží na tom, zda jste vyučený kuchař, švadlena či máte elektromechanické vzdělání, na vše Vás ve firmě rádi zaučí.

Náplň práce

- základní ruční elektromechanické práce s transformátory
- konečná montáž dle daných technologických postupů
- navíjení, bandážování
- vedení výrobní agendy
- účast na školeních

Požadujeme:

- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
- Vzdělání v oblasti elektromechaniky výhodou, nikoliv podmínkou
- Schopnost učit se novým věcem
- Dodržování předem stanovených technologických postupů

Nabízíme:

- Základní hrubou mzdu 20 000 Kč měsíčně
- Osobní ohodnocení až 2 400 Kč měsíčně
- Práci ve stabilní společnosti na HPP
- Příplatky za práci v noci a ve státní svátky
- Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:., Brno
Mzda, plat (hrubý): 20 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Elektromechanik
Obor:Technika, telekomunikace a energetika

Zaměstnavatel:ADECCO spol. s r.o., IČ: 45806403
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Simona Šafránková