Reklamační pracovník/ce

FirmaREMANTE GROUP s.r.o.
AdresaNa Starém břehu 7 Opava
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 27 000 Kč za měsíc

V REMANTE děláme věci jinak. Už žádné časově a finančně náročné opravy automobilů! Naši zákazníci si nakoupí autodíly online za ty nejvýhodnější ceny. Díky našim unikátním technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě nového kusu. Vítejte ve světě repase!

My v REMANTE GROUP potřebujeme člověka, který se nebojí nových výzev, rád zaměstnává hlavu a dokáže se společností růst!

Pracovní místo: Opava

Nástup ihned, nebo dle dohody.

Náplň práce:

- Řešení agendy reklamací od A do Z (komunikace s dodavateli, zákazníky a přepravními firmami)
- Denní telefonická komunikace se zákazníky
- Zpracování agendy reklamací v ERP systému
- Vyřizování emailové dokumentace
- Fotodokumentace reklamovaného dílu při příjmu a odeslání
- Pravidelný reporting o dosažených výsledcích a plnění stanovených úkolů

Požadujeme:

- Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- Znalost anglického nebo polského jazyka výhodou
- Zkušenosti v účetním systému Pohoda - výhodou
- Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
- Ambiciózního člověka s výbornými komunikačními dovednostmi a reprezentativním vystupováním

Nabízíme:

- Mzdu od 27 000 Kč (dle pracovních zkušeností) + motivační ohodnocení dle dosažených výsledků
- Pracovní smlouvu, práce na plný úvazek 40 hodin / týdně
- Dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
- Stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 Kč / den
- Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 18 000 Kč / rok
- Příspěvek na dopravu
- Sleva na firemní produkty
- Výhodný mobilní tarif
- Multisport karta
- Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)
- Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Na Starém břehu 7, Opava
Mzda, plat (hrubý): 27 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Kontrolor kvality
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:REMANTE GROUP s.r.o., IČ: 02617862
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Alexandra Hirčová