Prodavač/ka - pokladní Suchdol nad Lužnicí, zkrácený úvazek

FirmaJEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
Adresa28. října 98, 378 06 Suchdol nad Lužnicí
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Pro naši prodejnu Trefa Suchdol nad Lužnicí hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici prodavač/ka - pokladní.

Vaším úkolem bude:
* péče o svěřený úsek prodejny
* práce na pokladně
* prodej v úseku lahůdek

Požadujeme:

* příjemné a milé vystupování
* prozákaznický přístup
* praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

* zázemí stabilní české společnosti
* zkrácený úvazek 30 hodin týdně
* dvousměnný provoz (7:00-13:30, 13:00-19:30)
* firemní benefity:
- 20% příplatek za práci o víkendu
- stravenky v hodnotě 100Kč
- možnost dalšího kariérního růstu
- vzdělávací kurzy a školení
- zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu
- možnost čerpání 5 dnů studijního volna
- příspěvek na volnočasové aktivity 2000 Kč
- příspěvek na lyžařské kurzy Vašich dětí 1000 Kč
- příspěvek na letní tábory Vašich dětí 1000 Kč
- rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory)
- možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:28. října 98, 378 06, Suchdol nad Lužnicí
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice, IČ: 00031852
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Pavel Vojta