Ostraha budovy Hlavního nádraží v Brně – mzda až 140 Kč/h

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaBrno Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 117 Kč za hodinu

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečnostní, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:
• Ostraha společných prostor budovy Hlavního nádraží v Brně od října 2021
• Zajištění bezpečnosti v prostorách a okolí budovy Hlavního nádraží v Brně
• Pochůzková činnost v taktické vestě
• Vykazování problematických osob (osoby pod vlivem alkoholu, návykových látek, atd.)
• Komunikace s návštěvníky – poskytování potřebných informací
• Úzká spolupráce s Městskou a státní policií

Požadavky:
• Dobrá fyzická kondice
• Smysl pro zodpovědnost a spolehlivost
• Zkušenosti s vykazováním nežádoucích osob výhodou
• Trestní bezúhonnost
• Chuť pracovat
• Zkoušky profesní kvalifikace strážný, v případě nutnosti zajistíme

Nabízíme:
• Práci na HPP – mzdu od 117 Kč/h po zaškolení 120 Kč/hod
• Práci na DPP – mzdu 135 Kč/h po zaškolení 140 Kč/h
• Možnost týdenních výplat
• 12 hod. směny, D/N
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu a další benefity
• Možnost plánování směn
• Výroční odměny
• Zvýhodněné volání O2

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno, Brno
Mzda, plat (hrubý): 117 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení