Úklidy výrobního podniku - DŮL BARBORA - Karviná

FirmaISS Facility Services s.r.o.
AdresaU Barbory 198 Karviná
ÚvazekPlný úvazek
Mzda92 Kč za hodinu

Přijmeme novou posilu na ranní úklidy výrobního podniku (Důl Barbora).

Vaše náplň práce:
- Úklid výrobních a nevýrobních prostor
- Úklid kanceláří, chodeb, schodiště, dílen
- Úklid zázemí zaměstnanců, toalet a jiné…
- Úklid šaten a výrobních prostor teplárny na Dole Barbora a Dole ČSA
- Pravidelná dezinfekce a jiné pracovní úkony spojené s povahou pracovní pozice
- Výkon práce dle aktuální provozní potřeby (Důl ČSA nebo Důl Barbora nebo Výměníkové stanice Karviná

Pracovní doba:
- Po-Pá (6:00 – 13:30)

Požadujeme:

- Chuť a ochotu pracovat
- Zkušenost s úklidem
- Spolehlivost a pravidelnou docházku
- Čistý rejstřík trestů
- Věk 18 let

Nabízíme:

Nástup možný IHNED
Práce na HPP
Mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:U Barbory 198, Karviná
Mzda, plat (hrubý):92 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Důchodce, OZP - zdravotně postižené
Profese:Uklízečka
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:ISS Facility Services s.r.o., IČ: 60470291
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 10. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Hošková