Brigádník / Brigádnice

FirmaAlbert Česká republika, s.r.o.
Adresa1. československého armádního sboru 1322/2 Ostrava
Mzda dle domluvy

Aktuálně hledáme pro naši prodejnu Albert uchazeče/-ku na pozici:

Brigádník/Brigádnice do pokladny

Náplň práce :

* markujete zboží na pokladně
* jste zodpovědný/-á za správnost načtení jednotlivých položek nákupu
* budete se věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem

Požadujeme:

* praxi v maloobchodu na obdobné pozici
* dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
* samostatnost a orientaci na zákazníka
* práci ve směnném provozu

Nabízíme:

* výplatu budete mít na účtu včas
* s rozvržením směn budete včas seznámeni
* v kuchyňce vás čeká káva, čaj a ochutnávky našich výrobků
* přísun vitamínů a ovoce
* možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:1. československého armádního sboru 1322/2, Ostrava
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:Albert Česká republika, s.r.o., IČ: 44012373
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Petra Kellnerová