ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S AJ+NJ, 34000-42000 Kč/m, BRNO

FirmaRandstad HR Solutions s.r.o.
AdresaBrno Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 34 000 Kč za měsíc

Baví Vás cizí jazyky? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Jste absolvent a nebo jen nemáte moc zkušeností s administrativou?
Nevadí! Jediné, co musíte znát jen angličtina a němčina, všechno ostatní Vás naučí :-)

Do velké mezinárodní společnosti, která sídlí v centru Brna hledáme pracovníky na administrativní podporu s využitím anglického a německého jazyka.

Tato nabídka je vhodná i pro absolventy.

Pracovní doba:
PO-PÁ

Náplň práce:
- zadávání dat do systému
- komunikace se zákazníky - primárně po e-mailu (řešení došlých ticketů)
- související administrativa

Požadujeme:

co od vás očekáváme
- velmi dobrá znalost AJ+NJ (úroveň B2)
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC

Nabízíme:

co vám nabídneme
- mzda 30000-35000 Kč/měsíc dle Vašich zkušeností
- výkonnostní bonus 2000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- Multisport karta
- nadstandardní příplatky (nad rámec ZP)
- práce v nových moderních kancelářích v centru Brna (včetně občerstvení na pracovišti i relax zon)
- relokační balíček
- jazykové kurzy - NJ, FJ, ŠJ a ČJ
- firemní akce
- práce v mezinárodní firmě

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno, Brno
Mzda, plat (hrubý): 34 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Administrativní pracovník
Obor:Administrativa

Zaměstnavatel:Randstad HR Solutions s.r.o., IČ: 08025851
Datum zveřejnění nabídky práce:včera 15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Michaela Brychtová