DĚLNÍK VE VÝROBĚ (m/ž) - HUTNÍK - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 120.000,-KČ

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaPříbram Příbram
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 23 800 Kč za měsíc

PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST SE SÍDLEM V PŘÍBRAMI PŘIJMEME IHNED NOVÉ KANDIDÁTY NA POZICI HUTNÍKA NA OBSLUHU PECÍ.

NYNÍ NOVĚ NABÍZÍME NÁBOROVÝ PŘÍPĚVEK 120.000,-KČ!!!

Náplň práce Hutníka na středisko pece (m/ž):
- obsluha hutnických strojů
- obsluha šachtové pece
- hutnické a výrobní operace
- obsluha VZV (řidičské oprávnění lze zdarma zařídit)
- práce v nepřetržitém provozu - 3 dny práce, 2 dny volno.

ZAMĚSTNÁNÍ JE PŘÍMO DO SPOLEČNOSTI !

JEDNÁ SE O FYZICKY NÁROČNOU PRÁCI! Nutno mít velmi dobrý fyzický stav.

NABÍZÍME I DALŠÍ PRACOVNÍ POZICE - LISAŘ A VALCÍŘ

Požadujeme:

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- řidičský průkaz sk. B je nutností (VZV výhodou - případně doděláme)
- dobrý fyzický stav i zdatnost
- spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme:

- pravidelná mzda 23 800 - 30 000,- Kč/měsíčně
- měsíční odměny - 0 - 6 521 Kč/měsíčně
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 120 000,-KČ
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování - oběd 30 Kč
- volnočasové poukázky - příspěvky na kulturní a sportovní aktivity
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- práci v dlouhodobě stabilní a perspektivní společnosti

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Příbram, Příbram
Mzda, plat (hrubý): 23 800 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Horník, Těžební dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kamila Burdová