OPERÁTOR CNC (m/ž) - SUPER MZDA 25 000 - 32 000,- Kč, NÁSTUP IHNED

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaPelhřimov Pelhřimov
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 25 000 Kč za měsíc

Pro výrobní podnik vyrábějící technologie se sídlem v PELHŘIMOVĚ aktuálně přijmeme pracovníky na pozici: OPERÁTOR CNC (m/ž)

NÁPLŇ PRÁCE

- zpracovávání plechů a plechových dílů dle zakázek
- obsluhování plně automatizovaných lisů značky TRUMPF
- osazování strojů ohraňovacími nebo děrovacími nástroji

Požadujeme:

- minimálně SOU (výuční list)
- dobrou orientaci v technické dokumentaci a zkušenost s měřidly
- základní znalost práce s počítačem
- flexibilitu - práce v třísměnném provozu

Nabízíme:

- ZÁKLADNÍ MZDA 25 000 - 32 000,- Kč
- roční bonus za 100% docházku až 12 000,- Kč
- zaměstnání ve stabilní prosperující firmě
- stravenky v hodnotě 85,- Kč/den nebo závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- příplatky za směnnost nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní připojištění
- volnočasové benefity (permanentky do bazénu, fitness centra, masáže, sauna, solárium atd.)

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pelhřimov, Pelhřimov
Mzda, plat (hrubý): 25 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kamila Burdová