OBSLUHA CNC STROJŮ - SKVĚLÁ MZDA 25 000,- - 30 000,-, NÁSTUP IHNED!

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaTřešť Třešť
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 25 000 Kč za měsíc

Pro strojírenský podnik se sídlem v Třešti aktuálně přijmeme pracovníky na pozici: OPERÁTOR/KA CNC.

NÁSTUP IHNED!

ČÁSTEČNĚ HRAZENÉ UBYTOVÁNÍ!

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- KČ!

NÁPLŇ PRÁCE

- seřízení a nastavení řezných strojů
- nastavení programu na konkrétní výrobní operaci
- kontrola kvality obrábění

Požadujeme:

- min. SOU vzdělání (výuční list) nejlépe v oboru strojírenství (obráběč kovů, mechanik seřizovač apod.)
- schopnost orientace (čtení) výkresové výrobní technické dokumentace
- práce na 3 směny
- pečlivost, smysl pro přesnost, manuální zručnost
- znalost AJ na dobré komunikační úrovni - výhodou
- znalost měření základními typy měřidel - výhodou

Nabízíme:

- základní mzdu 25 000,- Kč - 30 000,- Kč (mzda podle zkušeností)
- příplatek za noční 36,- Kč/h a za odpolední 12,- Kč/h
- částečně hrazené ubytování v blízkosti zaměstnání!
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- KČ
- 5 týdnů dovolené
- práci na 3 směny
- 13. plat
- další benefity

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Třešť, Třešť
Mzda, plat (hrubý): 25 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Operátor, Seřizovač CNC strojů
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kamila Burdová