30.000 Kč/měsíčně - Skladník s praxí i bez!

FirmaSYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
AdresaBrno Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 24 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám zajímavě ohodnocenou práci na pozici skladníka/skladnice v distribučním centru v Modřicích u Brna. Hledáme zaměstnance jak s praxí na VZV tak i bez praxe - na vozíky Vás zaškolíme!
V případě zájmu o prohlídku skladu nás neváhejte kontaktovat.

Co Vás čeká?
- práce na nakládce i vykládce materiálu a zboží
- práce s VZV, retraky a dalšími vozíky

Požadujeme:

- ideálně zkušenosti ze skladu (paletový vozík, čtečky, VZV, retraky,...)
- hledáme ale i pracovníky bez zkušeností, kteří mají zájem a chuť pracovat ve skladu a naučit se novému!

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení okolo 30.000 Kč měsíčně
- po půl roce navýšení mzdy
- 100 Kč stravenky, na které nic nedoplácíte (2.000 Kč v čistém navíc ke mzdě)
- práci na 2 směny nebo nepřetržitý provoz
- školení + průkaz na VZV
- doprava z centra Brna zdarma

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno, Brno
Mzda, plat (hrubý): 24 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:6
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., IČ: 26711834
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Lucie Zobačová