Strážný objektu - sklad ÚŽICE 115-125 Kč/hod + 2000 Kč náborový příspěvek

FirmaMauris scelerisque s.r.o.
AdresaÚžice Úžice
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda 115 Kč za hodinu

Pro společnost SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. přijmeme strážné objektu - sklad ÚŽICE​​

Vhodné pro muže - v pracovních činnostech je i fyzicky náročnější práce.

Možnost využití svozového autobusu k místu práce ZDARMA -
ze směrů: Štětí, Litoměřice, Most nebo ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ.

Co vás čeká:

- zajišťování ostrahy majetku a dodržování bezpečnostních nastavení
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme:

- plnoletost a aktivní přístup
- trestní bezúhonnost
- zodpovědnost a spolehlivost, slušné vystupování
- praxe v oboru a certifikát Strážný - výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

- mzdu 115-125 Kč/hod (výkonnostní sazba)
- náborový příspěvek 2.000 Kč při splnění fondu hodin
- plánování směn na měsíc předem domluvou

Nástup možný ihned

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Úžice, Úžice
Mzda, plat (hrubý): 115 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mauris scelerisque s.r.o., IČ: 06427651
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dana Řezáčová