Obsluha čerpací stanice OMV Naháč, 120 - 150 Kč/hod., náborový příspěvek 5000 Kč

FirmaMgr. Pavlína Šlajsová
Adresaodpočívka Naháč, dálnice D1 Chocerady
Mzda 120 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Co vás čeká - prodej za pokladnou
příprava kávy
výroba baget
venkovní i vnitřní úklid

Požadujeme:

dobrou náladu a odvahu naučit se něco nového

Nabízíme:

práci na čerpací stanici s mezinárodním provozem
nestresující pracovní prostředí
zajímavý výdělek
náborový příspěvek 5000 Kč

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, nebo volejte.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:odpočívka Naháč, dálnice D1, Chocerady
Mzda, plat (hrubý): 120 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:Mgr. Pavlína Šlajsová, IČ: 68558732
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Pavlína Šlajsová