Pokladní v závodní kuchyni

FirmaISS International Czech Republic s.r.o.
AdresaBillundská Kladno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda170 Kč za hodinu

Do našeho cateringového týmu hledáme kolegyni/u na pozici pokladní. Naše představa o ideálním kandidátovi je uchazeč, kterému zodpovědnost není cizí slovo, je ochoten být flexibilní a práce s lidmi ho baví. Za odměnu získá mimo jiného i kolegy, kteří jsou skvělou partou a práce s nimi ho jednoduše bude bavit.

Co vás čeká
- správa pokladního systému práce s hotovostí,
- dokládaní doplňkového tovaru v kantýně,
- ostatní pomocní práce v jídelně.

Pracovní doba: krátký a dlouhý týden (10.00 - 22.00). Nebo možnost pracovat jen o víkend.

Požadujeme:

- komunikativnost, aktivní přístup k práci
- flexibilitu a týmového ducha (umět se přizpůsobit požadavkům provozu)
- chuť pracovat
- fyzickou a psychickou odolnost a zdatnost
- příjemné vystupování
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- benefit plus karta s kreditem 10 000 bodů
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodný tarif pro rodinné příslušníky
- dotované stravné za zvýhodněnu cenu
- volný vstup na sportoviště/posilovna
- sleva na výrobky zákazníka
- 25 dnů dovolené

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Billundská, Kladno
Mzda, plat (hrubý):170 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Pokladní
Obor:Bankovnictví, finance a ekonomika

Zaměstnavatel:ISS International Czech Republic s.r.o., IČ: 63990792
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Miroslava Banická