Výpomoc v prodejně s módou, 118/hod, celá odměna ihned po brigádě!

FirmaUNIJOB, s.r.o.
AdresaPardubice, OC Pyramida Pardubice
Mzda118 Kč za hodinu

Pro našeho významného klienta, globální řetězech s módní konfekcí hledáme do prodejny v OC Pyramida Pardubice spolehlivé, sympatické a manuálně zručné brigádnice na období 16. - 18.9. 2021

Náplň práce: rovnání oblečení, roznos z kabinek, ramínkování, poskytování poradenství zákazníkům prodejny

Pracovní doba: 16. - 17. 9 9 - 19
18.9. 9 - 13

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky, denně mezi 8 a 18 hodinou.

Požadujeme:

- 100% spolehlivost
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- sympatické vystupování
- upravený zevnějšek

Nabízíme:

- výplatu celé odměny na účet ihned po doručení potvrzené docházky
- pohodovou brigádu v příjemném prostředí
- přednostní zasílání dalších nabídek brigád v Pardubicích a okolí

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pardubice, OC Pyramida, Pardubice
Mzda, plat (hrubý):118 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:3
Termín práce:od ihned do 18. 9. 2021
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:UNIJOB, s.r.o., IČ: 27201554
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vladimír Pleticha