Administrátor IT - 6h denně - 210-230Kč/h

FirmaAgentura STUDENT s.r.o.
AdresaPraha Praha 9
Mzda 210 Kč za hodinu

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici administrátor IT.

Jedná se o částečný úvazek s možností přestupu na hlavní pracovní poměr!

Náplň práce:

- Správa serverové infrastruktury na platformě Microsoft
- Správa virtualizace serverové infrastruktury pomocí VMware
- Správa zálohovacího systému Veeam
- Monitorování stavu infrastruktury a systémů
- Identifikace problémů, jejich příčiny a následné řešení
- Alespoň 3 roky praxe na stejné nebo obdobné pozici

Požadujeme:

- Zkušenosti s instalací a správou Windows serverů
- Znalost produktů Veeam a VMware výhodou
- Znalost Zabbix a Sentinel výhodou
- Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

- mzda 210-230Kč/h dle zkušeností a praxe
- brigádu na 6h denně s možností přestupu na HPP
- praxi v prestižní společnosti

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha 9
Mzda, plat (hrubý): 210 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Profese:Programátor
Obor:IT - informační technologie

Zaměstnavatel:Agentura STUDENT s.r.o., IČ: 25114841
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Agentura STUDENT