Nenáročná brigáda v tiskárně

FirmaABZAKOVO spol. s r.o.
AdresaRudna Praha 5
Mzda 117 Kč za hodinu

Pro našeho klienta hledáme pracovníci/ka na práci na strojích a kompletaci obálek v tiskárně, která se nachází v Rudné u Prahy. Ranní svozy ze Zličína zajištěny, tiskárna se nachází hned u autobusové zastávky.

Směny :
denní – 7:00 – 15:45
7:00 – 19:00

Popis pracovní pozice:

manipulace a obsluha tiskařských strojů
jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy a muže
kompletace obálek (vkládání reklam.materiálu, označování, polepování štítky…)
páskování hotových svazků

Požadujeme:

pracovitost
pečlivost
zkušenosti s prací v tiskárně výhodou ( není nutná )

Nabízíme:

místo výkonu práce: Praha 5
pracovní doba: pondělí – pátek od 7:00 do 15:45 hod

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Rudna, Praha 5
Mzda, plat (hrubý): 117 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:ABZAKOVO spol. s r.o., IČ: 27426696
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:ABZAKOVO ABZAKOVO