Promotér Samsung; až 28.000 Kč/4 pracovní dny v týdnu;možnost kariérního postupu

FirmaCheil Germany GmbH, organizační složka
AdresaPraha Praha
Mzda28 000 Kč za měsíc

Cheil Germany GmbH, mezinárodní marketingová agentura hledé nové kolegy na pozici Promotér pro značku Samsung v kategorii TV a bílé techniky.

Náplň práce:
· prodej a prezentace produktů značky Samsung koncovým zákazníkům v prodejnách elektro
· působnost na svěřeném obchodě
· reportování

Termín: od 1.10.2021
Mzda: až 28 000Kč / měsíc, 4 pracovní dny v týdnu / čtvrtek - neděle
Forma spolupráce: OSVČ, DPČ

V případě zájmu prosím zašlete svůj profesní životopis včetně fotografie.

Požadujeme:

· proaktivní přístup
· skvělé komunikační schopnosti
· spolehlivost a samostatnost
· možnost pracovat ve dnech čtvrtek - nedělě (11 – 19h)
· zkušenost na podobné pozici výhodou
· Živnostenský list, DPČ

Nabízíme:

· spolupráci na dlouhodobém projektu
· firemní produktové školení
· práce pro leadera oboru spotřební elektroniky
· možnost kariérního postupu do teamu Samsung ambasadorů

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý):28 000 Kč za měsíc
Počet volných pracovních míst:3
Termín práce:od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021
Práce je vhodná pro:Absolventy, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Hosteska
Obor:Služby

Zaměstnavatel:Cheil Germany GmbH, organizační složka, IČ: 24261432
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Boris Melnykov