Řidič NZV, 130 Kč čist./ hod. Modletice, týdenní výplaty

FirmaWELL PACK s.r.o.
AdresaŘíčany 128, Modletice Modletice
Mzda130 Kč za hodinu

Hledáme zkušené skladníky s praxí na NZV (Nízkozdvižný vozík)

Náplň práce:
Vykládka, nakládka kamionu (pomocí NZV), práce se skenerem, zaskladňování a vyskladňování

Pracovní doba: Pravidelná docházka
PO- PÁ- 14:00-22:00

Mzda: 130 Kč čist./hod. + bonus za pravidelnou docházku

Požadujeme:

* dochvilnost

* spolehlivost

Nabízíme:

* 130 Kč čist./ hod. + bonus za pravidelnou docházku

* Týdenní výplaty
* DPD

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Říčany 128, Modletice, Modletice
Mzda, plat (hrubý):130 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:ihned
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:WELL PACK s.r.o., IČ: 28214889
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Nikola Lauová