Úklid kancelářských prostor - vyhrazeno pro ID/OZZ - (Frýdek - Místek)

FirmaHPF CleanCat s.r.o.
AdresaFrýdek - Místek Frýdek-Místek
Mzda91 Kč za hodinu

Místo je vyhrazeno pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní - podmínkou.

Náplň práce: Úklid kanceláří, šaten a sprch.

Pracovní doba: ranní směny, 06.00 - 14.00 hod.

Mzda: 90,50 Kč/hod.

Požadujeme:

Pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

Vhodné pro ČID / OZZ - pro ně máme navíc náborový příspěvek až 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Frýdek - Místek

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Frýdek - Místek, Frýdek-Místek
Mzda, plat (hrubý):91 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OZP - zdravotně postižené
Profese:Uklízečka
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:HPF CleanCat s.r.o., IČ: 29453810
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Sára Kadlecová