Specialista podpory zákazníkům

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Pro našeho klienta, nadnárodní technickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista podpory zákazníkům.

Staňte se důležitou součástí fungujícího týmu 12 kolegů, kteří pracují v oblasti poskytování zákaznické podpory a získejte tak stabilní zaměstnání v příjemném prostředí Prahy 4.

Jaká bude Váše náplň práce:

  • Udržovat dobrý vztah se zákazníky z České republiky i Slovenska

  • Poskytovat obchodní, logistickou a administrativní podporu

  • Zodpovědnost za zpracování objednávek a nabídek

  • Vyřizování dotazů a problémů zákazníků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání

  • Pokročilou znalost anglického jazyka - občasná komunikace s kolegy v zahraničí

  • Uživatelskou znalost MS Office

  • Spolehlivost, samostatnost

  • Komunikativnost

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Zdravotní volno (sick days)

  • Příspěvek na sport, kulturu, zdraví a volnočasové aktivity

  • Pravidelné doplňování technického, jazykového a dalšího vzdělání

  • Dotované jídlo v kantýně

  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou

  • Pracoviště na Praze 4 s dobrou dopravní dostupností

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Adamov
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Eliška Johnson