Údržba venkovního prostoru, Jažlovice 150 Kč/hod

FirmaPROPLUSCO GROUP s. r. o.
AdresaPoděbradská Jirny
Mzda150 Kč za hodinu

Hledáme několik šikovných brigádníků na pozici údržbář-zahradník venkovního prostoru.

Náplň práce: práce se zahradní mechanizací (krovinořez, pila, sekačka, fukar), vynášení košů, práce související s údržbou komunikací a venkovních ploch, sekání a úklid trávy, hrabání listí, údržba stromů a zeleně v rámci areálu, výsadba stromů a rostlin, zajištění zahradnické práce (hrabání listí, řez stromů a keřů)

Pracovní doba: pondělí - pátek, 8:00-17:00, občasná výpomoc o víkendu dle domluvy

Místo výkonu práce: Jirny/Jažlovice

Nástup práce od: 1.10.2021

Požadujeme:

- Plnoletost
- Zkušenost se zahradní technikou výhodou
- Možnost pracovat od pondělí do pátku
- Pečlivost a spolehlivost
- Řidičský průkaz skupiny B
- Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

- Fixní odměnu 100 Kč/hod + 50Kč/hod docházkový bonus
- Smlouva DPP
- Výplata zasílána 1x týdně
- Dlouhodobá spolupráce
- Přátelský kolektiv

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Poděbradská, Jirny
Mzda, plat (hrubý):150 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:6
Termín práce:od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:PROPLUSCO GROUP s. r. o., IČ: 03786404
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 09. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dominika Koutná