Technický obchodník v oblasti elektronických systémů

FirmaMACH SYSTEMS s.r.o.
AdresaPočernická 96 Praha 10
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda dle domluvy

Otevíráme pozici obchodníka pro člověka s elektrotechnickým myšlením, který by nám pomohl rozvíjet nové obchodní vztahy v ČR i zahraničí. Též by spolupracoval na tvorbě dokumentace i přípravě propagace nových produktů.

vaším úkolem by bylo:

hledání nových obchodních možností
komunikace s potenciálními i současnými klienty
příprava nabídek
spolupráce na přípravě dokumentace k produktům
marketing současných i nových produktů

MACH SYSTEMS s.r.o. je mladá rozvíjející se společnost se širokým portfoliem od vývoje embedded systémů, desktopových/serverových aplikací až po automatizaci strojů a výrobních linek. Zasahujeme do oblasti spotřební elektroniky, telematiky a automobilového průmyslu.

zabýváme se:

vývojem elektronických a embedded systémů
integrací řídicích jednotek a elektronických systémů vozidel a strojů
vývojem testovacích a simulačních nástrojů pro sběrnicové systémy a elektroniku
vývojem software

Požadujeme:

požadujeme:
- obchodního ducha
- schopnost dotáhnout věci do konce
- spolehlivost
- anglický jazyk písmem (ideálně i slovem)

Nabízíme:

- možnost rozvíjet své obchodní a komunikační dovednosti
- klidné pracovní prostředí v rozvíjející se české společnosti
- malý tým, žádný open-space

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Počernická 96, Praha 10
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Obchodní zástupce
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:MACH SYSTEMS s.r.o., IČ: 29413893
Datum zveřejnění nabídky práce:16. 05. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Miroslav Macháček