Seřizovač s elektro vzděláním

FirmaŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
AdresaBulharská 36 Prostějov
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 28 000 Kč za měsíc

Máte technické vzdělání a jste manuálně zručný? Orientujete se v technické a výkresové dokumentaci a máte navíc i vyhl. 50/78 Sb.,min. § 6? Vyhovuje Vám práce ve 3 – směnném provozu?
Společnost zabývající se výrobou kovových komponentů hledá do Prostějova kolegu, který se postará o údržbu a seřizování nástrojů.

Co Vás čeká?

Údržba a zodpovědnost za pracovní nástroje
Nastavování a seřizování strojů ve výrobě
Vedení výrobní a strojní dokumentace

Požadujeme:

Orientaci v technické a výkresové dokumentaci
SOU nebo SŠ elektro (vyhl. 50/78 Sb.,min. § 6) nebo technické vzdělání
Uvítáme praxi z výrobní společnosti a zkušenosti s údržbou vstřikovacích strojů
Znalost práce na PC
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr
Dotované stravování
5 dní dovolené navíc
Zázemí stabilní společnosti
Pozice je přímo do kmenového stavu společnosti

Nástup možný ihned!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Bulharská 36, Prostějov
Mzda, plat (hrubý): 28 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Servisní technik
Obor:Technika, telekomunikace a energetika

Zaměstnavatel:ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., IČ: 28330455
Datum zveřejnění nabídky práce:16. 05. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Karolína Nevrlová