Strážný / detektiv RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - 100 Kč/hod čistého

FirmaSECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
AdresaRychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Přijmeme aktivní lidi do týmu ostrahy obchodních domů.

Co vás čeká:

- zajišťování ostrahy majetku a dodržování bezpečnostních předpisů
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Neváhejte nás kontaktovat.

Požadujeme:

- věk 18+
- dobrou fyzickou zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- zodpovědnost a spolehlivost, slušné vystupování

Nabízíme:

- k základní sazbě % ze záchytů
- plánování směn předem domluvou
- možnost platového i profesního růst
- stabilní práci s nástupem možným ihned

Praxe v oboru a certifikát Strážný - výhodou, ne podmínkou.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o., IČ: 29456444
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 05. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dana Řezáčová