Bezpečnostní pracovník

FirmaFalcon security, s.r.o.
AdresaTrelleborg, Švehlova 1900/3 Praha 10
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 94 Kč dle domluvy

Popis nabídky práce:

Falcon Security s.r.o.
Moderní a dynamická společnost, která se neustále rozvíjí a vznikají nové pracovní příležitosti za zajímavé mzdové ohodnocení.

Jsi proaktivní a spolehlivá osoba s chutí pracovat v oblasti ostrahy a bezpečnosti?
Chceš mít možnost kariérního a mzdového růstu na základě Tvých schopností?
Nebo chceš jen pravidelnou brigádu?
Pokud ano, tak jsi pro nás tím správným kandidátem!

Náplň
- Pochůzková a kontrolní činnost
- Ostraha a ochrana majetku
- Kontrola osob
- Příjemný kolektiv
- Práce v Praze

Pokud Tě tato nabídka zaujala a chceš být součástí týmu Falcon Security s.r.o., neváhej se nám ozvat na níže uvedený kontakt. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

Požadujeme:

- Spolehlivost
- Samostatnost
- Chuť pracovat
- Trestní bezúhonnost
- Komunikační schopnosti

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání
- Zajímavé ohodnocení
- Práci v zajímavém oboru
- Zajistíme lékařskou prohlídku i profesní kvalifikaci
- Individuální přístup
- Kvalitní uniformy
- Budeme za Tebou stát a podporovat Tě
- Možnost HPP i DPP
- Vhodné i pro studenty
- Možnost záloh

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Trelleborg, Švehlova 1900/3, Praha 10
Mzda, plat (hrubý): 94 Kč dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Falcon security, s.r.o., IČ: 26218399
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 05. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Falcon security