Inženýr kvality - třískové obrábění - i pro absolventy

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Hledáme aktivního, flexibilního člověka, který se nebojí komunikace s pracovníky ve výrobě. Máte zkušenosti v oblasti kvality či jste absolvent, který má přehled ohledně třískového obrábění? Máme pro Vás nabídku! Čtěte dále..

- Plánování kvality
- Řízení interních kvalitativních neshod
- Provádění interních auditů

Požadujeme:

- VŠ / SŠ
- Zkušenosti či znalost třískového obrábění - podmínkou
- Zkušenosti s řízením interní kvality - výhodou
- Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- PC dovednost (MS Excel)

Nabízíme:

- Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
- Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
- Zajímavou náplň práce
- Profesní i osobní růst
- Benefity (stravenky, životní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování, Multisport karta)
- Vánoční, dovolenkový bonus
- Flexibilní pracovní doba
- Nástup možný ihned

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Frýdek-Místek
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 05. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kristína Onderková