Obchodní reprezentant(ka) zásilkové společnosti - až 34 000 Kč + benefity

FirmaUNIJOB, s.r.o.
AdresaPraha 10 - Hostivař Praha 10
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 26 000 Kč za měsíc

Pro našeho VIP klienta, renomovanou zásilkovou společnost s téměř 30 letou tradicí na českém trhu, hledáme energické, komunikativní a pozitivně naladěné osobnosti na pozice obchodních reprezentantů pro oblast Prahy, Benešovska, Chebska a Plzeňska. Zázemí pro všechny oblasti je v pražské centrále společnosti.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
- vedení obchodních jednání, příprava nabídek a uzavírání smluv
- samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence
- každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery
- pravidelný reporting provozní ředitelce společnosti

Pracovní doba: standardně 8.00 - 16.30 (může být flexibilní dle potřeb klientů)

Požadujeme:

- Úplné SŠ vzdělání
- Komunikativnost, sympatické a reprezentativní vystupování
- Cit pro obchodní jednání
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, orientaci na výsledek
- ŘP – B
- Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

- Zajímavé a motivační finanční ohodnocení
- Firemní vůz i pro osobní užívání
- Služební notebook a mobil
- Zaměstnanecké stravenky
- Široký výběr dalších benefitů v rámci firemní cafeterie
- Profesní a osobnostní rozvoj

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha 10 - Hostivař, Praha 10
Mzda, plat (hrubý): 26 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:dle domluvy
Profese:Obchodní zástupce
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:UNIJOB, s.r.o., IČ: 27201554
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 05. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vladimír Pleticha