Prodavač/ka

FirmaAlbert Česká republika, s.r.o.
AdresaCíglerova 1139 Praha 9
Mzda dle domluvy

Aktuálně pro naši prodejnu Albert hledáme uchazeče/-ku na pozici:

Prodavač/-ka pro jeden z těchto úseků:
- ovoce&zelenina
- pečivo
- doplňování zboží

Pracovní náplň:
* Ráno si připravíte svůj vybraný úsek pro zákazníky:
- úsek ovoce a zelenina: ze skladu doplníte čerstvé ovoce a zeleninu do regálů na prodejně, zkontrolujete kvalitu, během dne doplňujete zboží a udržujete čistotu na úseku
- úsek pečiva: ráno připravíte těsta, upečete pečivo a provoníte celou prodejnu, během dne postupně dopékáte další pečivo a staráte se o čistotu úseku.
- úsek doplňování zboží: doplňujete zboží a kontrolujete data spotřeby a správné ceny
* během dne obsluhujete zákazníka a doplňujete sortiment

Požadujeme:

Co u vás oceníme?
* praxe z maloobchodu na obdobné pozici
* dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
* samostatnost a orientace na zákazníka
* práci ve směnném provozu

Nabízíme:

*výplatu budete mít na účtu včas
*s rozvržením směn budete včas seznámeni
*vyberete si prodejnu v blízkosti svého bydliště (máme více než 300 prodejen)
*v kuchyňce vás čeká káva, čaj a ochutnávky našich výrobků
*přísun vitamínů a ovoce

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Cíglerova 1139, Praha 9
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:dle domluvy
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:Albert Česká republika, s.r.o., IČ: 44012373
Datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Diana Pružinská