VZV řidič 160-170 Kč/hod, 1x výplata týdně

FirmaPROPLUSCO GROUP s. r. o.
AdresaKomerční 532 Nupaky
Mzda 160 Kč za hodinu

Pro dodavatelskou firmu náhradních dílů do automobilů, hledáme spolehlivé brigádníky na brigádu s platným průkazem VZV.

Náplň práce:
- Vykládka a nakládka
- Práce se čtečkou

Pracovní doba:

- ranní směna: pondělí až sobota v čase 7-15

Místo práce: Nupaky (okres Praha - Východ), doprava vlastní nebo využití městské dopravy z Opatova (metro C)

Požadujeme:

- Plnoletost
- Trestní bezúhonnost
- Možnost pravidelné docházky na ranní nebo odpolední směny
- Průkaz VZV
- Praxe v oboru alespoň 1 rok

Nabízíme:

-Odměna 160-170 Kč/hod
- Výplata 1x týdně
- Smlouva DPP
- Dlouhodobá spolupráce

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Komerční 532, Nupaky
Mzda, plat (hrubý): 160 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:2
Termín práce:od 22. 4. 2021 do 31. 12. 2021
Práce je vhodná pro:Absolventy, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:PROPLUSCO GROUP s. r. o., IČ: 03786404
Datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dominika Koutná