Operátor/ka řezací linky

FirmaManuvia, a. s., organizační složka
AdresaPředlická 453/26 Ústí nad Labem
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 19 000 Kč za měsíc

Náš klient, přední výrobce nerezové a speciální oceli a zaměstnavatel regionu pro rok 2020 hledá do svých řad posily. Vyrábí trubky, ale trubky do svých řad nehledají. :-)

Náplň práce:
• dohled nad procesem řezání a výrobou konkrétních produktů
• údržba a dohled nad výrobními zařízeními výrobní řezací linky.
• důsledné dodržování bezpečnosti práce, a pracovních procesů
• zajištění dalších činností, podle pokynů nadřízeného.

Požadujeme:

• min. SOU s vyučením nebo maturitou
• manuální zručnost, dobrá znalost počtů
• ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
• praxe v obsluze poloautomatických strojů výhodou

Nabízíme:

• Zajímavé měsíční bonusy až 20% ze mzdy navíc
• Edenred stravenková karta (140,-kč / směna)
• Odměny za bezpečnou práci, věrnostní bonus a mnoho dalších
• Dny dovolené navíc za každý odpracovaný rok
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Náborový příspěvek 40.000,- Kč

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Předlická 453/26, Ústí nad Labem
Mzda, plat (hrubý): 19 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:Manuvia, a. s., organizační složka, IČ: 01734920
Datum zveřejnění nabídky práce:07. 04. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Daniel Barač