Skladník/skladnice / Úředníci ve skladech

FirmaMEVA-TEC s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 000 Kč až 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

" příjem a expedice zboží, jeho kontrola
" vychystávání celovozových a balíkových zásilek
" kompletace zboží
" provádění inventur
" práce s VZV
" vykládka a nakládka kamionů

Požadujeme:

" minimálně SOU
" znalost práce PC výhodou
" řidičský průkaz sk. B
" pečlivost, přesnost a zodpovědnost
" dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

" plný úvazek s nárokem na 25 dnů dovolené
" bonusy s ohledem na množství odvedené práce
" stravování v místě pracoviště
" stravenky
" bonus za plný pracovní fond
" možnost zvýšení kvalifikace získáním průkazu na VZV

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení trvání pracovního poměru.
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky od 7.00 -15.00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:08. 09. 2021

jméno zaměstnavatele:MEVA-TEC s.r.o., IČ: 62742051

kontaktní osoba:Ing. Marcela Hadravová, vedoucí personálního útvaru Meva a.s.
telefon:416 823 282
e-mail:[email protected]