Odborný pracovník/ce v ochraně veřejného zdraví / Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

FirmaStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze
ÚvazekHPP
Mzda26 290 Kč až 45 250 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání se zaměřením na ochranu veřejného zdraví, praxe nebo atestace v oboru ochrana veřejného zdraví, epidemiologie, hygiena či mikrobiologie výhodou, znalost AJ nezbytná, práce na PC. Schopnost samostatné vědecké a publikační činnosti. Hlavní náplň činnosti: odborná práce včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi, zpracování a analýza dat z informačních systémů hygienické služby. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:
" odborná práce včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi
" zpracování a analýza dat z informačních systémů hygienické služby

Požadujeme:

" VŠ se zaměřením na ochranu veřejného zdraví
" Praxe nebo atestace v oboru ochrana veřejného zdraví, epidemiologie, hygiena nebo mikrobiologie výhodou
" Schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti
" Uživatelská znalost práce s PC
" Znalost anglického jazyka nezbytná

Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: ihned, případně dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email:

Státní zdravotní ústav
MUDr. Jan Kynčl, Ph.D.
Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10
e-mail: [email protected]
tel. kontakt:+420 267 082 891
Upozornění:
Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.
SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):26 290 Kč až 45 250 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2021

jméno zaměstnavatele:Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze, IČ: 75010330

kontaktní osoba:MUDr. Jan Kynčl Ph.D.
telefon:267 082 891
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady