PROVOZNÍ - PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ / Prodavači smíšeného zboží

FirmaVan Khiem Luong
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč

Popis nabídky práce:

PROVOZNÍ - PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace s dodavateli a se zákazníky (prodej, vyřizování reklamací)
- monitoring skladu (objednávání, naskladňování zboží a doplňování zboží na regály)
POŽADUJEME:
- nutností znalost vietnamského jazyka na úrovni B1 ( z důvodu jednání s dodavateli)
- fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
HLÁSIT SE: Cuong Pham Duy (Petr Pham), tel.: 776 628 128, volat POUZE každé pondělí od 10.00 do 12.00 hod,, e-mail: [email protected] - zaslat životopis, osobní schůzku lze sjednat telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní (nezadáno), Vietnamský jazyk - úroveň B1
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Van Khiem Luong, IČ: 27995739
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:(Petr Pham) Cuong Pham Duy
telefon:776 628 128
e-mail:[email protected]