Specialista zákaznického servisu / Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

FirmaMOTORPAL, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Jednosměnný pracovní provoz, pružná pracovní doba

Náplň práce:

- přímá komunikace s přidělenými zákazníky v oblasti kvality (vstupní, reklamace, zkoušky, vzorkování, obaly, zákaznický audit atd.)
- plnění specifických požadavků zákazníka: komunikace se zákazníkem v případě změn výrobku nebo v procesu, event. změn dodavatele
- spolupráce s ostatními odbornými útvary ve věci řešení požadavků zákazníka
- řízení a kontrola servisů ve svěřené oblasti

Požadujeme:

- znalost ruského jazyka podmínkou (alespoň základní úroveň), anglický jazyk výhodou
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v dané oblasti
- ŘP skup. B
- dobré komunikační dovednosti, asertivita

Nabízíme:

- prac. doba 37,5 hod. týdně, 5 týdnů dovolená, dotované závodní stravování, slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů, karta Multisport aj.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky: PO - ČT 8.00 - 12.00 hodin.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk, výhodou
  • Aktivní ruský jazyk, podmínkou alespoň základní znalost
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: sleva na zboží a služby obchodních partnerů, karta Multisport

jméno zaměstnavatele:MOTORPAL, a.s., IČ: 27622819

kontaktní osoba:Mgr. Kateřina Nesměráková
telefon:567 132 560
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Humpolecká č.p. 313/5, 586 01 Jihlava 1 - Staré Hory