Obchodní zástupce Export (polský jazyk) / Obchodní zástupci

FirmaVIADRUS a.s.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč

Pro posílení našeho obchodního teamu hledáme kolegu na pozici obchodního zástupce Export, který zastřeší obchodní aktivity na území polsky mluvících zemí Evropy.

Co vás čeká:
- vyhledávání nových zákazníků, rozvoj a péče o stávající zákazníky z řad prodejců a realizačních firem
- práce na projektech
- propagace výrobků Viadrus a.s. ve svěřené oblasti
- aktivní účast na výstavách, prezentacích a školeních

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ (technického zaměření výhodou)
- výbornou znalost polského jazyka slovem i písmem - schopnost vést obchodní jednání
- znalost druhého jazyka výhodou
- obchodního ducha, technické myšlení
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky, nebo stavebních materiálů výhodou
- samostatnost, komunikativnost, loajalitu
- flexibilní přístup a kreativitu
- ochotu cestovat
- uživatelskou znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout:
- motivující mzdové ohodnocení včetně benefitů a zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
- služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
- zvýhodněné datové a hlasové tarify
- vzdělávací kurzy
- zajímavou práci u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí
- příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh

Způsob kontaktu: zaslat motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní polský jazyk, slovem i písmem
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 11. 2020

jméno zaměstnavatele:VIADRUS a.s., IČ: 29400082

kontaktní osoba:Bc. Dana Poloková, Pracovník náborů a vzdělávání
telefon:596083248
e-mail:[email protected]