SKLADNÍCI / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaDis. Marie Pěchová
ÚvazekHPP
Mzda17 800 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

A16 z:16/10/2020
Náplň práce zahrnuje především:
- příjem a uskladnění zboží, expedice objednávek - pohyb ve skladu, balení zásilek, manipulace s balíky se zbožím.
Pracovní doba:
- 7:00-15:30 hod.

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek, manuální zručnost, - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost).
Nástup ihned. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):17 800 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:18. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:Dis. Marie Pěchová, IČ: 75466139

kontaktní osoba:Marie Pěchová DiS
telefon:605 522 232
e-mail:[email protected]