Předáci * / Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

FirmaSCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč

Popis nabídky práce:

PŘEDÁCI *

Požadujeme:
praxe v obsluze CNC strojů - velkou výhodou, znalost práce na PC, zejména se software MS Office, znalosti systému SAP - výhodou

Náplň práce:
uvolňování kusů do výroby, zadávání dat do PC, kontrola kvality

Nabízíme:
měsíční prémie, 25 dnů dovolené, dotované stravování, měsíčně příspěvek na ubytování a aktivní odpočinek, firemní akce a slevy
První kontakt: telefonicky pondělí, středa, čtvrtek v době 10:00 - 14:00 h. na čísle: 601 361 734 nebo e-mailem na: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., IČ: 25640551
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Adriana Hrušková
telefon:601 361 734
e-mail:[email protected]