Manipulační dělník / Manipulační dělníci ve výrobě

FirmaTRUMF International s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Dvousměnný provoz (6:00 - 14:15hod., 14:15 - 22:30hod.)

Náplň práce:

přípravné a asistenční práce při procesu míchání kořenících směsí; převážení připravených surovin na paletě nebo v kontejneru na určená místa; čištění strojů; manipulace s paletovým vozíkem, ručně vedeným el. vozíkem, ovládání zvedací plošiny; odebírání vzorků zamíchaných směsí koření pro kontrolu laboratoří
Poznámka: z důvodu zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Požadavky:

manuální a fyzická zdatnost; zručnost

Nabízíme:

25 dní dovolené; dotované závodní stravování; příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie); příspěvek na dopravu; zaměstnanecké slevy; příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (08,00 - 15,30hod.) na čísle 583 036 767 - Mgr. Adriana Hloušková

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody: - zaměstnanecké slevy
  • Jízdní výhody: - příspěvek
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: - příspěvek na penzijní připojištění

jméno zaměstnavatele:TRUMF International s.r.o., IČ: 25353284
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Mgr. Adriana Hloušková
telefon:583036767
e-mail:[email protected]