ZDRAVOTNÍ SESTRA / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaCharita Frýdek - Místek
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:9/10/2020 a:4/11/2020

Náplň práce:

- na základě indikace lékaře poskytování zdravotní péči v domácím prostředí klienta v oblasti Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí a jejich okolí
- provádění odborných kvalifikovaných úkonů
- používání služebního vozidla k výkonu práce
- komunikace s klientem, jeho rodinou i lékařem
- vedení ošetřovatelské dokumentace.

Požadujeme:

minimálně
- odbornou způsobilost pro výkon povolání
- minimálně 2 roky praxe na lůžkovém oddělení
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost
- spolehlivost
- komunikační schopnosti, flexibilita
- týmovost
- ochotu vzdělávat se.
doporučeně
- zkušenosti s hospicovou péčí
- základní znalosti s PC.

Nabízíme:

- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 28 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
- příjemné pracovní prostředí
- samostatnou a zodpovědnou práci
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- nástup možný ihned.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 12. 2020 elektronicky na e-mail [email protected] Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, základní znalosti
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:09. 10. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky

jméno zaměstnavatele:Charita Frýdek - Místek, IČ: 45235201

kontaktní osoba:Mgr. Pavla Stýskalová DiS.
e-mail:[email protected]