KONTROLOR/KA VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ / Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

FirmaMEDISIZE CZ, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 320 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vizuální kontrola výrobků dle předepsané dokumentace
- Odebírání vzorků do laboratoře
- Vážení, měření a přebírání výrobků
- Příprava dokumentace vztahující se ke kontrolované výrobě
- Zpracování výrobních příkazů a uvolňování výroby
POŽADUJEME:
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalost práce na PC
- Ochota práce v nepřetržitém provozu (dlouhý a krátký týden, 12hodinové směny)
- Spolehlivost a pečlivost
NABÍZÍME:
- Zázemí rostoucí a stabilní společnosti
- Motivační mzdové hodnocení dle zkušeností
- Stravenky, odměny, 13. plat
- Možnost profesního růstu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, emailem nebo osobně.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 320 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MEDISIZE CZ, s.r.o., IČ: 26045354
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Jana Lišková
telefon:734 791 907
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Tovární 560, 374 01 Trhové Sviny