Nástrojaři

FirmaPWO Czech Republic a.s.
ÚvazekHPP
Mzda110 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

NÁSTROJAŘI
POŽADUJEME: střední odbornou školu strojního zaměření, popř. SOU v oboru nástrojař,
strojní zámečník nebo obráběč kovů, řidičský průkaz skupiny B, praxe ve strojírenském oboru
je výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: montáž a demontáž lisovacích nástrojů, úpravy a optimalizace lisovacích nástrojů, vypracování a tušírování jednotlivých vložek nástrojů, práce s technickou dokumentací.
NABÍZÍME: dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání (mimo VM), příspěvek na doplňkové penzijní spoření, zdravotní dovolená až 3 dny ročně, 5 dní dovolené
navíc, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce, benefitní karta, hrazené očkování proti chřipce.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 v době od 8:00-15:00 hodin nebo
e-mailem na [email protected]
Ov. email: 7.4.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):110 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:PWO Czech Republic a.s., IČ: 25387146
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Lucie Pobořilová
telefon:735 766 048
e-mail:[email protected]